Dlaczego kołonotatnik?
Mimo komputeryzacji i możliwości robienia notatek elektronicznie, czy też wręcz notatek głosowych za pomocą smartfona to jednak w trakcie opracowywania wielu realizacji nie wszystko można zapisać w komputerze, czy na smartfonie. Szczególnie w przypadku potrzeby zachowania poufności informacji, czy prywatności własnych przemyśleń, albo z potrzeby szybkiego zanotowania w trakcie rozmowy telefonicznej, lub w czasie wykonywania codziennych czynności zawodowych.
    Spirala natomiast nadaje notesowi możliwość wygodnego użytkowania:
  • można go złożyć na pół bez naruszenia estetyki,
  • można wyrwać jedną z kartek bez ryzyka, że wylecą inne,
  • ponadto biorąc powyższe pod uwagę świetnie sprawdza się przy wertowaniu starszych notatek.
Poznaj i kup NASZ notes - poniżej notes marki NASZ.

NASZ-notes
Kołonotatnik NOTES   
nasz-spadochroniarz-mini-na-strone
Notes ze spadochroniarzem   
Kartka w kratkę
kartka w kratkę   
kod-kreskowy-mini-na-strone
Kod kreskowy   
Marka NASZ NASZ - marka firmy Foto-Grafi.com.pl.

Pod tą marką zaczynamy od notesów - kołonotatników.

Symbol NASZ oznacza nasze produkty. Mój w trakcie produkcji i w magazynie, a po dokonaniu zakupu Twój, czyli NASZ ale też NASZe polskie bo firma jest polska. Nie zabraknie tematów związanych m. in. z prezentacją, bądź promocją NASZych, co nie oznacza wyłącznie stricte patriotycznych wątków, ale takie, które wywodzą się z Polski i ze Słowiańszczyzny, z kultury, tradycji, ze środowiska w rozumieniu grupy społecznej, jak też z natury.

Takie są plany, a co z tego wyjdzie to czas pokaże - zweryfikuje niejako NASZ pomysł, ideę, inwestycję, bo to jest też NASZ wkład w rozwój zarówno firmy, jak i w rozwój osobisty.

Póki co, to wszystko zawarłem w symbolice znaku, w którym cały wyraz postanowiłem umieścić na jednej literze.

Kolejny etap to sukcesywnie wprowadzane produkty, które za przystępną cenę chcę udostępnić NASZym klientom.

Niestety nie jestem w stanie konkurować z wielkimi korporacjami, kombinatami, które tylko co najwyżej udają polskie firmy, dlatego póki co nie jestem w stanie zaproponować, ani na raz dużej ilości towaru, ani tak niskiej ceny.
Jakkolwiek by nie patrzeć - nie jest to produkt pierwszej potrzeby, dlatego nie próbuję nawet zachęcać do codziennych zakupów, ale jeśli raz na rok co tysięczny Polak, Słowianin, albo ktoś, kto takim się czuje z bólem serca odmówi sobie hamburgera, aby kupić jeden taki kołonotatnik to już wtedy będę miał poczucie, że budujemy razem naszą gospodarkę :-)
Innymi słowy - jeśli będą robione zakupy to będę w stanie za jakiś czas (rok, dwa, trzy - nie wiem kiedy) zaproponować kolejne wzory, kolejne produkty i obniżyć ich cenę.   © Piotr Możdżeń, Foto-Grafi.com.pl