Notebook mini

wzór 1
Wzór 1
wzór 2
Wzór 2
wzór 3
Wzór 3
wzór 4
Wzór 4
wzór 5
Wzór 5
wzór 6
Wzór 6

>

7 - 12

Poniżej możesz przeglądnąć dwanaście wzorów notesików wielkości karty kredytowej, prawa jazdy itp.

wzór 1

Notebook mini to seria notesików osobistych, zaprojektowanych z takim zamysłem, aby dać użytkownikowi produkt idealny do dyskretnego korzystania z notatek nawet wtedy, kiedy trzeba się przemieszczać, gdzie nie ma miejsca na używanie kajetu, gdzie często nie ma możliwości na to, aby mieć przy sobie nawet mały notatnik (A6) bo np. ręce muszą być wolne bo np. obowiązuje specjalny dress code, ale pierwotną ideą na Notebook mini była potrzeba stworzenia czegoś, co posłużyłoby do zapisywania haseł do kont komputerowych, aplikacji internetowych , oraz korzystania z niego w sposób swobodny - nawet w miejscach publicznych, w sposób wygodny i przez długi okres czasu mierzony w latach.

1 Tworzenie, gromadzenie i korzystanie z haseł. Nie wszystko można zapisać w urządzeniu. Każdy kto ma trochę rozsądku wie o tym, że zapisywanie haseł w komputerze, smartfonie, czy tym bardziej w chmurze (nawet w szyfrowanych katalogach i plikach) niesie za sobą takie ryzyko, że np. dostęp do nich uzyska ktoś niepowołany (proszę nie mylić z nieuprawnionym). W pewnych sytuacjach to ryzyko jest nawet bardzo duże.
Zapisywanie haseł na pojedynczych kartkach, albo w dużych kajetach jest bardzo nieporęczne, zwłaszcza jeśli trzeba się przemieszczać z tak ważnymi kodami i jednocześnie zadbać o zachowanie dyskrecji.

2 Przekazanie tajnej lub poufnej informacji drugiej osobie. To nie jest zastosowanie dla każdego. Nie próbuję wmówić nikomu konieczności takiego zastosowania na co dzień, jakkolwiek w pewnych grupach osób, w szczególnych sytuacjach, gdzie np. na spotkaniu dotyczącym strategicznego rozwoju przedsięwzięcia wszyscy zostawiają wyłączone telefony w osobnym pomieszczeniu... Może być przydatny.

Wszędzie tam, gdzie nie można się odezwać, a trzeba przekazać informację (z pominięciem takich form jak sms, e-mail, czy inna forma cyfrowa), bezpośrednio do ręki, do zapamiętania i wyrzucenia lub zniszczenia.

3 Kiedy jesteś obładowany/a sprzętem, ekwipunkiem i cokolwiek więcej to jest już nieporęczne. Zapewniam Cię, że Notebook mini jest wyjątkowo, wręcz cudownie poręczny. Bezwzględnie i bezkompromisowo poręczny – w każdej sytuacji.

4 Idealny do samochodu, na rower, motor, hulajnogę, do samolotu, na deskorolkę, wrotki, łyżwy, narty i gdzie indziej - tam gdzie potrzebujesz. Wszędzie Notebook mini - Twoja zewnętrzna pamięć. Mimo iż w tak wielu miejscach i sytuacjach można z niego korzystać to nie trzeba aż tyle sztuk kupować, jednak minimum 3 sztuki warto nabyć, tak aby mieć jeden przy komputerze, drugi w samochodzie, trzeci w torbie, teczce lub plecaku, chociaż są i tacy co dziesiąty trzymają w portfelu :-) Każdemu wg potrzeb. Ćwicz pamięć, ale zabezpiecz się na wszelki przypadek.

Pisz w nim ołówkiem - jeśli wiesz jakiej gumki do czego użyć to starczy Ci na dłużej.Konkrety: Co to jest, jak wygląda, ile kosztuje?...

Notebook mini jest notesem na spirali metalowej, zawiera 20 kartek (40 stron) w linię. Jest to optymalna ilość wystarczająca do wieloletniego korzystania z haseł do mnogiej ilości programów i aplikacji.
Wymiary: 90 x 50 mm (± 2 mm) bez spirali.
Koszt: 2,00 zł/szt

Gdzie można nabyć? Na platformie handlowej: Notebook mini sprzedawane są w kompletach z kilku powodów:
- z uwagi na niską cenę produktu koszt przesyłki byłby wyższy od przedmiotu
- warto mieć taki notesik jednocześnie i w portfelu i w samochodzie i powiedzmy w kieszeni w marynarce, żakiecie, czy przede wszystkim gdzieś przy komputerze.

Można też skorzystać z płatności przez PayPal i zamówić bezpośrednio, nie zapomnij podać mailem informacji dotyczących adresu dostawy zamówienia. Ceny dostawy tak jak w serwisie aukcyjnym.
   © Piotr Możdżeń, Foto-Grafi.com.pl