Nadruk na kubku jest usługą polegającą na naniesieniu zdjęcia lub grafiki klienta na jeden z proponowanych przez nas wzorów kubków.
Jak przygotować plik do nadruku?
Wymiary pola zadruku muszą się mieścić w granicach 90 mm wysokości i 190 mm szerokości z rozdzielczością 200 – 300 dpi. Akceptowane pliki: *.jpg, *.tif, *.pdf, *.cdr, *.xcf
nadruk-na-kubki-330ml
Na powyższej infografice przedstawiłem wielkość pliku dla zaprojektowania nadruku na kubek 330 ml.
Kubki te mają ok. 95 mm wysokości i ok. 80 mm średnicy.
Jest o najpopularniejszy rodzaj kubka jaki jest kupowany przez klientów indywidualnych w takich okolicznościach jak:

  • pamiątka z... (na kubku prezentacja uzdrowiska, hotelu, pensjonatu, ośrodka wypoczynkowego, miejsca, miasta, itp. )
  • zakończenie roku szkolnego,
  • studniówka,
  • na prezent ślubny, rocznicę, 10-, 20-,30-... -lecie pracy, komunia
  • prezent na Dzień Matki, Ojca, Babci, Dziadka, Kobiet, Imieniny, Urodziny lub jako ot taki sympatyczny prezent dla kogoś lub dla siebie.

Nadruk termosublimacyjny charakteryzuje się tym, że daje możliwość wykorzystania ogromnej ilości kolorów, płynnych przejść tonalnych i jest przy tym stosunkowo tani.

Ceny zmieniają się w zależności od powłoki jaką jest on pokryty, a tym samym odporności na czynniki zewnętrzne w tym takie jak np. zmywanie ręczne (wystarczy spokojnie niższa jakość powłoki), lub w zmywarce (potrzebna jest wyższa jakość powłoki kubka)

To samo się tyczy przeznaczenia kubka. Kubkowi, którego zadaniem jest tylko stać na półce i prezentować się ładnie - będzie wystarczała niższa jakość powłoki, natomiast kubek, który ma być wykorzystany jako naczynie codziennego użytku - będzie wymagał wyższej jakości powłoki, po to aby nadruk wytrzymał trudy eksploatacji.

Gdzie nabyć?
Kubki białe do mycia ręcznego
Kubki białe do mycia w zmywarce
   © Piotr Możdżeń, Foto-Grafi.com.pl