R E A L I Z A C J E
DA-GO   |   =\/=\/=\/=\/=\/=\/=\/=

P R O J E K T

Projekt to usługa dla tych z Państwa, którzy potrzebują zrealizować swój pomysł na produkt poligraficzny lub gadżet w oparciu o własny pomysł, albo tylko w oparciu o sugestię jak to coś ma wyglądać, lub też z czym ma się kojarzyć, albo w jaki sposób ma być eksploatowane.

Co się w tym zawiera?

Pojęcie jest szerokie, dlatego powiem tak. Nie zajmuję się projektowaniem 3D.
Natomiast jeśli chodzi o powierzchnie płaskie to w zależności od potrzeb oferuję projekty:

  • Wizytówek, ulotek, broszur, notesów klejonych, spiralowanych i wiele innych produktów drukowanych z zakresu druku offsetowego, sitodruku, druku UV, również na dużych powierzchniach np. solvent, ecosolvent.
  • Znakowania dowolną metodą (tłoczenie, nadruk, stemple, pieczątki, tampodruk, grawer i inne). Z racji tego iż nie każda grafika nadaje się do wykonania każdą metodą to tutaj widzę też możliwość dostosowania grafiki do metody znakowania pod warunkiem, że będzie to realnie wykonalne (czytaj: jeśli grafika jest wykonana z pomyślunkiem o wykorzystaniu jej do celów marketingowych).
  • Dostosowanie istniejącego już projektu do potrzeb klienta. Może to być na ten przykład zakup projektu z licencją do wykorzystania komercyjnego i przerobienie go tak, aby pasował do pomysłu, albo zmiany w projekcie do którego zamawiający jest właścicielem praw autorskich, albo ma prawa autorskie do korzystania z pracy i prawa do udzielenia praw do dalszej pracy nad danym projektem.
  • Projekt logotypu wraz z tzw. księgą znaku.

W propozycji wykonania projektu zawarta jest możliwość dwukrotnego dokonania zmian w pracy jeśli ewentualny błąd wynikałby z jakiegoś niedorozumienia myśli, idei, niedopatrzenia, czy też jeśli z jakiegoś innego powodu byłaby taka zmiana potrzebna.

Cena projektu - oprócz projektu logotypu - jest ustalana indywidualnie w zależności od poziomu trudności i w przypadku zamówienia za moim pośrednictwem przy tej okazji produktu do którego ten projekt jest wykonywany, zależy ona od nakładu, wartości zamówienia itp.
Tak więc przy większych zamówieniach cena projektu może być częściowo lub w pełni zawarta w cenie produktu.

Cena projektu logotypu to 3250 zł. netto.
   © Piotr Możdżeń, Foto-Grafi.com.pl